Головна / Послуги / Інфраструктурне обслуговування будівель / Кейтеринг / Виїзне ресторанне обслуговування

 Виїзне ресторанне обслуговування

Якщо вам набридли ресторани і ви бажаєте організувати святковий захід для обмеженого кола гостей без сторонніх осіб, вам слід скористатися послугою виїзного ресторанного обслуговування (кейтерингу).

Компанія Foxtrot Facility Management багато років надає послуги виїзного ресторанного обслуговування. Наше портфоліо включає в себе велику кількість корпоративів, концертів, тренингів та пам’ятних подій. Ми знаємо як оптимально розставити столи, створити святковий декор та оформити сервірування. Фундаментом нашої роботи є два фактори: смачна їжа та відмінний сервіс.

Замовивши послугу виїзного ресторанного обслуговування у нас, ви можете бути впевнені в тому, що всі гості будуть ситі та задоволені.

Foxtrot Facility Management здійснює всі види та формати виїзного ресторанного обслуговування такі як фуршет, банкет, шведський стіл, пікнік, кава-брейк, коктейль та гала-вечеря.

Ми з радістю візьмемо на себе всі клопоти зі складання меню, розробки концепції заходу, оформленню місця проведення заходу, транспортної доставки продуктів та обладнання, підбору обслуговуючого персоналу тощо.

Оформити заявку ви зможете подзвонивши в диспетчерську службу за телефоном: +38 (095) 282 06 92 або ж через наш сайт.

 Залишити заявку