Головна / Електро-технічна лабораторія

Послуги електро-технічної лабораторії

 

Швидка оцінка проблеми
Оперативне надання послуги
Нам довіряють 100% наших клієнтів

FOXTROT FACILITY MANAGEMENT

Це електролабораторія в Києві з акредитацією на проведення вимірювань та випробувань з видачею протоколів на електроустановки до 1000В.

У нас можна замовити як окремі види діагностики електромереж і електроустановок, так і повний комплекс заходів із обстеження різних об'єктів.

За їх результатами надаються Технічні звіти, на підставі яких робиться висновок про допуск електроустановки до подальшої експлуатації.

Наші інженери готові провести експлуатаційні, контрольні, періодичні або приймально-здавальні вимірювання в стислі терміни з високим якістю.

Вимірювання опору ізоляції

При роботі електроустановок, їх ізоляційні властивості з часом змінюються, під дією температурних перепадів, механічних впливів, термічного нагрівання.

В ізоляційній оболонці провідника струму з'являються мікротріщини в які може потрапити волога і привести: до пробою ізолюючого шару, викликати появу напруги на корпусі обладнання, витік електроенергії або коротке замикання, що в свою чергу, загрожує виходом з ладу частин енергосистеми, займанням, або поразкою електричним струмом людини.

Для виявлення пошкоджень і запобігання аварій, необхідні регулярні випробування і перевірки.

Вимирювання опору контуру заземлення

При тривалому знаходженні провідника в грунті, металева поверхня його елементів вкривається оксидною плівкою. Наявність пошкоджень поступово знижує провідність струму, а опір елементів конструкції підвищується. З часом площа корозії збільшується, і конструкція втрачає здатність надійно відводити небезпечний потенціал в землю.

Своєчасні електричні виміри дозволяють визначити настання небезпечного технічного стану контуру.

Вимірювання опору контуру заземлення повинне проводитися безпосередньо після монтажу обладнання, реконструкції та в процесі експлуатації із встановленою періодичністю.

Вимірювання опору металозв'язку

Металозв'язок є числом, що характеризує якість зв'язку між заземленням та заземлюваним об'єктом.

Заміри кола заземлення дозволяють виявити появу дефектів, пов'язаних із корозією металоконструкцій, помилками електромонтажників або іншими причинами.

Залишений без уваги контроль опору металозв'язку, як правило, призводить до передчасного виходу з ладу електрообладнання, а також може представляти загрозу людському життю (обрив нуля, шини "РЕ", контуру заземлення тощо).

Вимірювання опору петлі "Фаза-нуль"

Заміри петлі "фази-нуль" проводяться з метою перевірки часових параметрів спрацьовування автоматичних вимикачів (плавких вставок) від надструмів при замиканні фази на корпус, які виникають під час експлуатації кабельних ліній (перенавантаження по струму, механічний вплив, пробій ізоляції).

Подібний замір дозволяє переконатися в коректності роботи електроланок і виявити можливі несправності. Вимірювання параметрів визначають можливості автоматів (плавких вставок) запобігти передчасного виходу з ладу обладнання.

Періодичність проведення електровимірювань

Періодичність проведення електровимірювань опору ізоляції

Вимірювання опору ізоляції кабельних ліній, проводиться згідно з Правилами пожежної безпеки України (ППБУ) та ПТЕЕС.

− 1 раз в 2 роки, згідно ППБУ, від 3.10.2017, п.1.20. глава 4;

− обов'язково кожен раз після монтажних робіт і ремонту кабельних ліній – перед включенням згідно ПТЕЕС Додаток 2, табл. 11;

− 1 раз на рік для особливо небезпечних приміщень і відповідно до ПТЕЕС Додаток 2, табл. 48. п.5;

− 1 раз в 3 роки у вибухонебезпечних і пожежонебезпечних приміщеннях, а також в приміщеннях з масовим скупченням людей, згідно ПТЕЕС Додаток 2, табл. 48. п.5;

− при введенні електроустановок в експлуатацію або після її ремонту/модернізації – обов’язково для населений (приватний сектор), згідно з ПТЕЕС Додаток 2, табл. 48. п.5.

Періодичність проведення електровимірювань контуру заземлення

Вимірювання опору контуру заземлення проводяться згідно з нормативними документами – ПУЕ, ПТЕЕС, і має здійснюватися не рідше 1 разу на рік для електроустановок особливо небезпечних умов експлуатації – ліфти, пральні, лазні, кухні / їдальні, вантажопідйомні машини і механізми і т.д., згідно ПТЕЕС, Додаток 1, табл. 25, п.3 ст.

Для силових підстанцій – після монтажних робіт і ремонту – 1 раз в 6 років ПТЕЕС глава 7, п.7.7, – а також після монтажних робіт, переобладнання, ремонту електроустановок – ПТЕЕС Додаток 1, табл. 25, не рідше ніж 1 раз в 12 років., І відповідно, зі встановленою на підприємстві системою ТОР (технічного обслуговування і ремонту) см. Примітки К, М. до даної таблиці.

Як правило, проводиться разом з іншими основними електровимірюваннями (опір ізоляції, фаза-нуль, металозв'язку)

Періодичність проведення електровимірювань петлі "Фаза-нуль"

Вимірювання опору петлі "фаза-нуль" проводяться згідно з нормативними документами – ПУЕ, ПТЕЕС, і має здійснюватися не рідше одного разу на 6 років. Але, згідно з ПТТЕС Додаток 1, табл. 25, п. 8. – це вимір проводиться також обов'язково при змінах в електроустановках (після монтажу, кап. Ремонту, реконструкції), а також відповідно до встановленої на підприємстві системою ТОР (технічного обслуговування і ремонту) см. Примітки К, М. до даної таблиці.

Як правило, проводиться разом з іншими основними електровимірюваннями (опір ізоляції, контуру заземлення, металозв'язку)

Періодичність проведення електровимірювань опору металозв'язку

Вимірювання опору металозв'язку проводиться згідно з нормативними документами – ПУЕ, ПТТЕС, кожен раз після монтажних робіт, переобладнання електроустановок та їх ремонту. – ПТЕЕС Додаток 1, табл. 25, п.1., А для електроустановок, які знаходяться в особливо небезпечних умовах експлуатації – не рідше 1 разу на рік. і відповідно, зі встановленою на підприємстві системою ТОР (технічного обслуговування і ремонту) см. Примітки К, М. до даної таблиці.

Як правило, проводиться разом з іншими основними електровимірюваннями (опір ізоляції, фаза-нуль, контур заземлення)

У результаті проведення електровимірювань нашою лабороаторією ви отримаєте

Технічний звіт

Перевірка відповідності параметрів електро мережі нормативним показникам.

Після виконання робіт Замовнику надається технічний звіт про стан його електромереж із зазначенням відповідності існуючих показників.

Дефектний акт

В якому зазначаються "вузькі місця" знайдені нашими спеціалістами у досліджуваній електромережі.

У дефектному акті Замовнику вказуються на всі проблемні точки, виявлені в ході проведення електровимірювань.

За результатами електровимірювань Ви будете мати опис фактичного стану електромереж та план дій які необхідно зробити, щоб стан вашої електромережі став бездоганним.

Виконання послуг електро-технічною лабораторією включає наступні етапи

1. Ми отримуємо вашу заявку через форму на сайті або по телефону

2. Ми проводимо детальний попередній розрахунок вартості робіт згідно із заявкою.

3. Оформлення договору на проведення робіт із зазначенням дати та часу їх проведення.

4. Виконання робіт зазначених договором.

5. Надання технічного звіту та дефектного акту замовнику.

Партнери

Документи

 Залишити заявку