Головна / Послуги / Інфраструктурне обслуговування будівель / Охорона / Пожежна безпека та охорона праці

 Пожежна безпека та охорона праці

Незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, всі роботодавці, а також, громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають на території України на законних підставах, зобов’язані дотримуватись існуючих норм пожежної безпеки та охорони праці.

З метою дотримання нормативних вимог щодо недопущення пожеж та захисту життя, здоров’я та працездатності людини в процесі трудової діяльності, всі підприємства, організації, установи та приватні підприємці зобов’язані забезпечити підготовку персоналу та розробити відповідну внутрішню документацію.

Компанія Foxtrot Facility Management надає послуги в сфері пожежної безпеки та охорони праці. Наші висококваліфіковані спеціалісти надають всі види послуг в цій галузі, а саме:

- консультації та допомога у виборі, придбанні, технічному обслуговуванні та діагностиці первинних засобів пожежогасіння;

- розробка (коректування) пакету документів з пожежної безпеки та охорони праці;

- підготовка (перепідготовка) персоналу з питань пожежної безпеки та охорони праці (проведення тренувань, навчань, інструктажів);

- супроводження перевірок об’єктів представниками державних контролюючих органів з напрямку пожежної безпеки;

- допомога в отриманні дозволів від державних органів на початок проведення робіт з напрямку пожежна безпека та охорона праці тощо.

Всі послуги можуть надаватися як окремо, так і пакетно.

Для того, щоб почати співробітництво, просто залиште заявку через нашу диспетчерську службу +38 (095) 282 06 92 або через сайт.

 Залишити заявку