Головна / Послуги / Інфраструктурне обслуговування будівель / Охорона / Інженерно-технічні послуги

 Інженерно-технічні послуги

З метою забезпечення найефективнішої охорони будівель незамінним є використання інженерно-технічних систем, таких як камери відео спостереження, датчики руху, сканери, сенсори, сигналізації, пункти пропуску тощо.

Компанія Foxtrot Facility Management надає інженерно-технічні послуги, які можуть включати в себе:

- оцінку рівня захищенності об’єкту, проектування, монтаж, експлуатаційне обслуговування та ремонт систем охорони та безпеки;

- оцінку протипожежного стану об’єкту, проектування, монтаж, експлуатаційне обслуговування та ремонт систем та засобів протипожежного захисту;

- організацію централізованої охорони об’єктів силами Державної служби охорони (підготовка пакету необхідних правовстановлюючих документів, організація та забезпечення необхідного дообладнання та здачі об’єктів на пульт централізованого спостереження).

Ми практикуємо лише індивідуальний підхід та не використовуємо шаблонних рішень. Всі наші проекти розробляються виключно під конкретний об’єкт, що потребує засобів технічної охорони та безпеки.

Компанія Foxtrot Facility Management надає інженерно-технічні послуги як комплексно від проектування до здачі, так і окремо, по всій території України.

Оформити заявку ви зможете подзвонивши в диспетчерську службу за телефоном: +38 (095) 282 06 92 або ж через наш сайт.

 Залишити заявку