Головна / Послуги / Технічне обслуговування будівель / Електропостачання та освітлення

 Електрозабезпечення та освітлення

Де б Ви не знаходились та чим би не займались, сучасне життя неможливо уявити без електрозабезпечення та освітлення - воно створює комфорт, умови для виконання роботи та забезпечення життєдіяльності. Це ті блага цивілізації, від яких мало хто б відмовився.

Компанія Foxtrot Facility Management пропонує послуги з технічного обслуговування систем електрозабезпечення та освітлення в офісних, складських, виробничих, житлових та інших приміщеннях.

Наші спеціалісти виконають для вас якісні комплексні електромонтажні роботи зі здачею "під ключ". Такі роботи можуть включати в себе:

- аналіз споживачів;

- експертизу об’єкту;

- вивчення можливих варіантів підключення до діючої системи електроживлення об’єкту;

- проектування систем електрозабезпечення та освітлення;

- проектування, монтаж та обслуговування всіх типів освітлення, включаючи зовнішнє, робоче, чергове та аварійне освітлення;

- підбір, підключення та наладка роботи систем безперебійного живлення;

- проектування та встановлення систем аварійного електрозбереження тощо.

Будь-які електромонтажні роботи, що виконуються Foxtrot Facility Management, виконуються виключно висококваліфікованими спеціалістами, що пройшли спеціальне навчання та мають відповідні групи допуску. Такі роботи компанія готова виконати в усіх регіонах України.

Оформити заявку на послугу ви зможете подзвонивши в диспетчерську службу за телефоном: +38 (095) 282 06 92 або ж через наш сайт. Отримати попередню оцінку вартості робіт ви можете скориставшись нашим калькулятором.

 Залишити заявку