Головна / Новини / Реактивне обслуговування об'єктів нерухомості - це прибуток чи зло?

Реактивне обслуговування об'єктів нерухомості - це прибуток чи зло?

Дата публікації:
20-11-2018
Обслуговування об'єктів нерухомості

Реактивне обслуговування - цей метод часто називають підходом «працювати до відмови». Він враховує тільки потреби в технічному обслуговуванні коли вони призводять до збою обладнання. З сьогоднішнім рівнем технологій і підключених систем, реактивні потреби в обслуговуванні можуть не бути очевидними до тих пір, поки простий ремонт не призведе до необхідності повністю замінити весь актив.

Доцільність подібної експлуатації, як основної програми експлуатації конструктивних елементів та інженерного обладнання не однозначна.

Як варіант - ми маємо справу з новим складним і дорогим обладнанням (чиллером, кондиціонером), ми можемо очікувати мінімальних інцидентів і відмов в перші роки роботи. При цьому, в разі, якщо експлуатаційна програма повністю реактивна, ми не будемо витрачати гроші на робочу силу або нести капітальні витрати до тих пір, поки що-небудь не зламається. Оскільки відсутні будь-які витрати, пов'язані з експлуатацією, то можна розглядати цей початковий період з точки зору привабливої, але, на жаль, короткострокової перспективи економії грошей.

Зворотною стороною цієї нібито економії є реальність. У реальності, в той час як ми віримо у те що ми економимо експлуатаційні витрати, ми насправді готуємо програму максимальних витрат ніж при будь-якому іншому експлуатаційному підході, так як ми скорочуємо проектний термін корисного “життя” об'єкта. У розглянутому прикладі це зростаючі витрати, яких не було б, якщо експлуатаційна програма була б більш проактивного.

Уже сьогодні більшості сучасно мислячих керівників абсолютно ясно - майбутнє виробництво товарів і послуг, як комерційних, так і громадських, вимагає якісного виробничого середовища, яке забезпечують активи нерухомого майна.

Те, що робимо ми - дозволить Вам:

- забезпечити збільшення вартості і збереження інвестицій власників в активи нерухомого майна;

- поліпшити утримання інфраструктури нерухомого майна в стані, необхідному для сучасного конкурентного виробництва товарів і послуг;

- підвищити ефективність використання обмежених фінансових ресурсів з максимальною користю для основного виробництва.

Ми тут, щоб допомогти вам. Зв'яжіться з нами.