Головна / Послуги / Домашній майстер / Дрібні столярні роботи

 Дрібні столярні роботи

Незважаючи на технічний прогрес та появу все більшої кількості різноманітних оздоблювальних матеріалів, дерево залишається безсумнівним лідером. Дерево це екологічний матеріал, воно створює теплу та затишну атмосферу в будь-якому приміщенні.

Дуже часто в побуті виникає необхідність в столярних роботах. Компанія Foxtrot Facility Management надає послуги з виконання дрібних столярних робіт, таких як:

- укладка та реставрація паркету та паркетної дошки;

- укладка ламінату;

- встановлення дверних блоків, дверей та лиштв;

- врізання замків, встановлення ручок, довідників тощо;

- встановлення та підрізка плінтусів;

- облицювання стін декоративними панелями, вагонкою тощо;

- ремонт та регулювання дверей, вікон тощо.

Наші спеціалісти мають величезний досвід роботи в столярній справі та працюють зі всіма видами деревини такими як бук, вільха, дуб, горіх, ясень, клен тощо. Замовивши послугу на виконання дрібних столярних робіт в Foxtrot Facility Management, ви можете бути впевнені в тому, що виконавці робіт мають належний рівень кваліфікації, роботи будуть виконані найвищої якості із суворим дотриманням всіх обумовлених строків та за прийнятними цінами.

Оформити заявку ви зможете подзвонивши в диспетчерську службу +38 (095) 282 06 92 або ж через наш сайт. Отримати попередню оцінку вартості робіт ви можете скориставшись нашим калькулятором.

 Залишити заявку