Головна / Послуги / Технічне обслуговування будівель / Водозабезпечення та каналізація

 Водозабезпечення та каналізація

Компанія Foxtrot Facility Management надає послуги з проектування, зведення та обслуговування систем водозабезпечення та каналізації.

Під час проектування та зведення систем водозабезпечення та каналізації необхідно враховувати безліч суттєвих факторів, починаючи з правильного підбору діаметру, довжини, кутів нахилу, матеріалу труб та закінчуючи розрахунком інтенсивності навантаження на інженерні системи.

Вибір підрядної організації в данній галузі дуже важливий, оскільки неправильний підбір матеріалів, хибні розрахунки та неякісне виконання робіт зі зведення інженерних систем можуть призвести до порушень роботи таких систем, і як наслідок, поступовій руйнації самого приміщення.

Наші спеціалісти знають все про системи водозабезпечення та каналізації, мають достатній рівень знань та досвіду для роботи із зовнішніми та внутрішніми інженерними системами, системами гарячого водозабезпечення, холодного водозабезпечення та системами водовідведення.

Ми перебуваємо в постійному процесі удосконалення. Всі наші спеціалісти мають значний багаж знань як нормативно-правових актів в будівельно-монтажній сфері, так і практичних навичок.

Спеціалісти Foxtrot Facility Management займаються постійним моніторингом галузі з метою надання найсучасніших та найефективніших рішень своїм замовникам.

Оформити заявку ви зможете подзвонивши в диспетчерську службу за телефоном: +38 (095) 282 06 92 або ж через наш сайт. Для отримання попередньої оцінки вартості робіт ви можете скористуватись нашим калькулятором.

 Залишити заявку