Головна / Послуги / Технічне обслуговування будівель / Опалення та обігрів

 Опалення та обігрів

Для нормального функціонування будь-якого приміщення необхідно ретельно продумати систему опалення та обігріву, таку відповідальну роботу мають виконувати лише професіонали. Неправильна робота системи опалення та обігріву може призвести до пошкодження майна, проблем зі здоров’ям осіб, що знаходяться в приміщенні та руйнуванню самої будівлі в решті решт. Слід відмітити, що помилки в розрахунках чи проектуванні систем опалення та обігріву нерідко є наслідками тепловтрат та пов’язаними із ними додатковими матеріальними збитками.

Компанія Foxtrot Facility Management спеціалізується на роботах з проектування, монтажу та обслуговування систем опалення та обігріву. Не має значення, чи бажаєте ви змонтувати систему опалення в новозбудованому приміщенні, переобладнати вже існуючу систему опалення чи просто замінити батареї, - наша компанія виконає будь-які роботи.

Наші спеціалисти мають величезний досвід роботи, багато успішно реалізованих проектів та працюють на результат. Ми працюємо зі всіма типами систем опалення та обігріву:

- водне опалення;

- повітряне опалення;

- електричне опалення.

Ми вміємо вирішувати будь-які задачі, пов’язані з експлуатацією та обслуговуванням систем опалення, можемо взятися за всі види робіт на території України, крім того, ми готові запропонувати так звані «зелені» (екологічні) типи систем опалення.

Не витрачайте свої нерви, час та гроші на роботу з дилетантами. Довіртеся професіоналам.

Оформити заявку ви зможете зателефонувавши в диспетчерську службу за телефоном: +38 (095) 282 06 92 або ж через наш сайт. Отримати попередню оцінку вартості робіт ви зможете скориставшись нашим калькулятором.

 Залишити заявку