Головна / Поради / Обрання домашнього майстра

Обрання домашнього майстра

Обрання домашнього майстра

Домашні справи можуть приносити вам як задоволення, так і дискомфорт. Найчастіше, дискомфорт може бути пов’язаний із якими-небудь помилками у роботі побутових приладів, протіканням зливного бачка унітазу або крану, розетці, яка перестала працювати в один момент. Причин такого дискомфорту може бути безліч, а рішення достатньо простим - пошук та виклик домашнього майстра. Навіть, якщо у вас є перевірений часом спеціаліст, послугами якого ви постійно користуєтесь все рівно перегляньте дану статтю, можливо, ви знайдете і для себе щось нове та корисне.

Основне питання - як обрати домашнього майстра. У мережі можна зустріти досить багато різноманітних історій від різних людей, які зустріли на своєму шляху або майстрів початківців які ще не знають всі тонкощі обраної професії, або тих, хто обіцяє набагато більше аніж робить.

Оскільки ми самі надаємо послуги домашнього майстра, то у першу чергу для нас важливо розуміти із якими проблемами стикаються наші клієнти і як ми можемо їм допомогти. Нижче наведені результати нашого аналізу відкритих джерел та приватного опитувальника, який ми просили заповнити наших клієнтів.

Не секрет, що рекомендація, яка отримана від знайомої людини частіше за все буде мати більшу вагу, ніж наш особистий пошук. На підтримку такого вибору домашнього майстра говорить наступний факт: майстер все перевірений, тобто можна піти та вживу подивитись на результат роботи майстра. Але далеко не завжди наша особиста задача збігається із задачею, яку вирішував той, хто порекомендував домашнього майстра. І саме у цьому ховається найбільша проблема - майстер може використовувати правильний інструмент, але саме у вашому випадку суть задачі буде іншою. Тому, перш ніж викликати домашнього майстра, в обов’язковому порядку необхідно проговорити з ним саме вашу задачу.

Якщо вам не вдалось отримати жодного контакту домашнього майстра за рекомендацією, не засмучуйтесь, адже є інші способи пошуку виконавців. Ми пропонуємо вам зробити список із приблизно 10-12 майстрів, які вам чимось сподобались з першого погляду. Далі шляхом порівняння портфоліо, фотографії майстра, його грамотності, наявності сертифікатів або дипломів, необхідно скоротити список до 2-3-х кандидатів із яких ви зробите свій остаточний вибір після живого спілкування з кожним із них.

Якщо вам необхідна послуга домашнього майстра, ми готові вам допомогти. Оформити заявку на послугу ви зможете подзвонивши в диспетчерську службу за телефоном: +38 (044) 495 21 54 або ж через наш сайт.