Головна / Поради / Хто такий домашній майстер

Хто такий Домашній майстер

Хто такий домашній майстер

Будь-яке приміщення чи то офіс, чи квартира потребує необхідного догляду і мова не йде просто про підтримку чистоти у приміщенні, а про догляд за електропроводкою, сантехнікою, дрібною побутовою технікою, збиранні чи розбиранні меблів, підключенні різних побутових приладів. Для виконання подібних задач найчастіше викликають вузькопрофільного спеціаліста - “Домашній майстер”, якого ще називають - “Чоловік на годину”. Друга назва більше схожа на народну, але повністю відображає суть цієї послуги.

На сьогоднішній день послуги домашнього майстра являються актуальними та затребуваними, адже це звільняє замовника від виконання рутинних (для нього) справ та дозволяє винайняти більш кваліфікованого “вузького” спеціаліста для вирішення своїх побутових задач. Поняття “домашній майстер” - це узагальнене поняття, яке об'єднує під собою багато вузькопрофільних спеціалістів, що надають свої послуги. Великим плюсом при замовленні послуг домашніх майстрів є те, що замовнику не потрібно закуповувати необхідний для роботи інструмент, кожен майстер має свій.

Категорії домашніх майстрів, що зустрічаються найчастіше

Домашній майстер - електрик - майстер, який надає послуги від простої заміни лампочки чи розетки, до створення плану електропроводки усього приміщення. Також нерідко майстри електрики будуть готові взяти у ремонт ваше обладнання або провести його лагодження прямо у вас вдома (за наявності необхідних умов).

Домашній майстер - столяр - майстер, який надає послуги від збирання або розбирання меблів і до виготування індивідуальних виробів із дерева (це можуть бути столи, стільці, шафи, тощо). Найчастіше майстер також надає послуги по ремонту та реставрації меблів (це питання потрібно заздалегідь узгодити із майстром, адже не кожний столяр - реставратор).

Домашній майстер - сантехнік - майстер, який надає послуги від звичайного усунення течі у зливному бачку до створення плану комунікацій приміщення. Дуже часто майстер сантехнік виконує задачі по заміні кранів у ванній кімнаті або на кухні. Якщо ви встановлюєте бойлер, то без сантехніка ви не зможете обійтись, оскільки він зможе розрахувати навантаження, тиск і інші важливі показники при установленні бойлера або іншого сантехнічного обладнання.

Домашній майстер по дрібному ремонту - це майстер, який вирішує широкий спектр задач: від простих “повісити полицю”, “встановити карниз” до більш технічно складних таких як: дрібна сварка металоконструкцій, встановлення огорожі і т.і.

Послуга домашній майстер - це найкращій вибір, якщо ви шукаєте вузькопрофільного спеціаліста за ринкову вартість.

Наша компанія надає послугу домашній майстер, оформити заявку ви зможете подзвонивши в диспетчерську службу за телефоном: +38 (044) 495 21 54 або ж через наш сайт.