Головна / Поради / Збирання та розбирання меблів при переїзді

Збирання та розбирання меблів при переїзді

Збирання та розбирання меблів при переїзді - домашній майстер - фокстрот фасіліті менеджмент

Будь-який переїзд обв’язково пов’язаний із перевезенням меблів, їх попереднім розбиранням та наступним збиранням, і неважливо який саме переїзд: чи у новий офіс або на нове місце проживання. Здається що перевезти меблі - це дуже проста операція, але так здається тільки з першого погляду. Весь процес перевезення меблів можна умовно розбити на наступні етапи: розбирання меблів та їх пакування на старому місці, завантаження у вантажний автомобіль, перевезення та збирання на новому місці.

Основні правила збирання та розбирання меблів

Всі меблі за виключенням малогабаритних необхідно перевозити у розібраному вигляді. По-перше такий спосіб перевезення дозволить зменшити вірогідність механічного пошкодження меблів. По-друге - більш компактно завантажити вантажний автомобіль, що дозволить вам замовити більш компактний вантажний автомобіль. По-третє вам буде набагато простіше переміщувати меблі із старого приміщення у новий дім чи офіс.

Кожну деталь розібраних меблів потрібно окремо запакувати. Зазвичай у якості пакувального матеріалу використовують наступні матеріали: поліетилен, пузирчасту плівку, картон або крафт-папер. Пакування деталей меблів дозволяє додатково захистити їх від різноманітних подряпин та уламків. Особливу увагу потрібно приділити пакуванню дзеркал та скляних елементів. Перше що потрібно зробити - зняти усю фурнітуру з цих поверхонь, скласти їх в окреме упакування та підписати. Торці всіх скляних елементів необхідно дуже дбайливо проклеїти малярною стрічкою. Для подальшого транспортування кожне дзеркало або скляну поличку пакують окремо у гофрований картон чи пузирчасту плівку, групують по декілька штук (бажано не більше 4-х одиниць у групі), замотують кожну групу скотчем для скріплення та переносять до вантажного автомобіля.

Фурнітура - одна з основних частин будь-яких меблів і без неї, меблі можуть загубити не тільки свою функціональність, але і зовнішній вигляд. Тому, при розбиранні меблів фурнітура знімається з усіх елементів, які підлягають перевезенню, у першу чергу. Після зняття усіх ручок, кріплень, довідників и т.і. бажано помістити усі ці деталі від однієї гарнітури або типу меблів у окрему коробочку або упаковку та підписати її. Додатково можна запакувати кожну ручку окремо або у картон або у пузирчасту плівку для мінімізації механічних пошкоджень при перевезенні.

Одне із найбільш вибагливих правил - обережність. При розбиранні або збиранні меблів потрібно бути максимально дбайливим особливо із дрібними та крихкими деталями.

Наші спеціалісти знайомі із конструкціями великої кількості кухонних гарнітур, стінок, шаф-купе, комодів, столів і інших типів меблів від великого кола як вітчизняних, так і закордонних виробників. Ми легко та охайно розберемо та зберемо ваші меблі.